Faiz Ödemeden 100 Bin Lira Tarım ve hayvancılık Kredisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Faiz Ödemeden 100 Bin Lira Tarım ve hayvancılık Kredisi

Sıfır faizle kredi almak, hibe almak gibi olmasa da en azından işinizi kurabilmeniz için harika bir fırsattır. Devir ekonomi devridir ve özellikle Koronavirüsün de hayatımızda yer etmesi ile beraber tarım ve hayvancılığa küresel bir eğilim ortaya çıktı. Tarım ve hayvancılık kredisi de bu işe başlamak isteyen genç girişimcilerin önünü açıyor.

Tarım ve hayvancılık Kredisi Veren Banka

Faiz olmadan 100 bin lira alarak uygun vade programı çerçevesinde kazanmaya başladıkça geri ödemeye başlayabilirsiniz. Su ürünleri ve süs bitkileri yetiştirmek, hayvan yetiştiriciliği gibi girişimler Ziraat Bankası tarafından destekleniyor. Bakanlığın kararnamesi gereği 2020 yılında faizsiz kredi alma imkanı var. Tarım bakanının ifade ettiğine göre, Ziraat Bankası üzerinden hibe almak da gündeme gelecek. Planlanan kredi programı 30 bin lira hibe ve 100 bin lira geri ödemeli faizsiz kredi şeklindedir. Sığır yetiştirmek isteyenler için 130 bin lira çok iyi bir paradır. En azından alt yapının bu sermaye ile oluşturulması mümkün. Bitki yetiştirmek isteyenler için de 50 bin TL limite kadar sıfır faiz ön görülüyor. Büyük tarım projelerinde, üst limit 2.5 milyon TL’ye varan düşük faizli ve ferah geri ödemeli programların şartları Ziraat Bankası aranarak öğrenilebilir.

Hayvancılık ve Besicilik Kredileri

Kadın çiftçi girişimciler ve 40 yaş altı genç girişimciler için bu yıl çok cazip krediler var. Büyükbaş hayvan beslemek isteyenler, küçükbaş hayvancılık yapmak isteyenler, arıcılık, kanatlı hayvan yetiştiriciliği yapmak isteyenler için 2020 düşük faizli ve faizsiz krediler var.

Ziraat Bankası Tarım Kredileri

Genç çitçileri desteklemek amacıyla T.C Ziraat bankası çeşitli isimler altında krediler vermektedir. Tarımsal mekanizasyon kredileri, tarım ekipman kredileri, sulama sistemleri için krediler verilmektedir. Genç girişimciler için Ziraat Bankası tarım ve hayvancılık alanında faizsiz kredi almak daha da kolay. Önce ne iş yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Besi, damızlık hayvancılığı, süt hayvancılığı, kanatlı hayvancılığı mı yapacaksınız? Tarım işletmeniz için işletme kredileri, hayvancılık için gerekli sistem ve tesisatlar için yatırım kredileri sunulmaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

  1. Önce ne is yapılır onu ayarlayın

    Cevapla
  2. Çok yararlı bir kredi bence herkese tavsiye ederim

    Cevapla
  3. Cidden çok yararlı bir kredi 👍 tavsiye ederim 😍

    Cevapla
Giriş Yap

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!