Ziraat Bankası Destek Kredisi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ziraat Bankası Destek Kredisi

Ziraat Bankası çok uygun faiz oranlarıyla 60 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi vermektedir. İsteğinize bağlı olarak Ziraat Bankası kredilerine kolayca başvuru yapabilirsiniz. Sizlere Ziraat Bankası Destek Kredisi başvurusunu nasıl yapacağınızı, kredi şartlarını, kredi faizlerini ve daha birçok detayı anlatacağız.

Ziraat Bankası şuan tüketicilere % 1.05 faiz oranıyla kredi sunmaktadır.  Ziraat Bankası kredi başvurusu yaparak ihtiyacınız olan tutarda kredi çekebilirsiniz. Hem Ziraat Bankası müşterileri hem de müşteri olmayan kişiler kolayca kredi başvurusu yapabilirler. Ziraat Bankası kredileri çiftçiye, esnafa ve bireysel kullanıcılara özel fırsatlarla verilmektedir.  İstediğiniz her an başvuru yaparak nakit ihtiyacınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Ziraat Bankası Destek Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüketiciler Ziraat Bankası kredi başvuruları için www.ziraatbank.com.tr adresine giriş yaparak işlemlerini gerçekleştirebilirler. İhtiyaç kredisi başvurularında üç aşamalı bir iş yükü vardır. Öncelikle başvuru ekranına kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı yazmanız gerekmektedir.  Daha sonra güvenlik kodunu da girerek yolladığınızda cep telefonunuza kısa mesaj ile bir doğrulama kodu gelir. SMS doğrulaması yaptıktan sonra kredi tutarınızı, kredi vadenizi girerek başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Destek Kredisi başvurusu banka tarafından değerlendirilerek sizlere sonuç bildirilir. Krediyi çekmek istediğiniz tutarda alamayabilirsiniz. Bu durumda sistem sizin için en yüksek çekebileceğiniz kredi tutarını bildirir.   Başvurunuz sonuçlandıktan sonra en yakın şubeye giderek ya da internet üzerinden banka hesabınıza kredinizi alabilirsiniz. Kredi başvurusunu mobil bankacılık, Ziraat Bankası şubeleri ya da Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Destek Kredisi Faiz Oranlar Nedir?

Ziraat Bankası en uygun faizli kredi veren bankalar arasındadır. Banka tarafından şuan verilen 60 aya kadar vadeli ihtiyaç kredileri %1.05 orandan başlamaktadır. Ancak kredi faiz oranları kişiye göre değişmektedir. Sizin kredi risk durumunuzu da göz önüne alarak banka bir kredi faiz oranı belirler.  Sizler çekebileceğiniz kredi tutarını, kredi vadesini girdikten sonra size özel faiz oranıyla kredinizi kullanabilirsiniz.   Kredi faiz oranları kredi türüne göre de değişiklik göstermektedir.

Ziraat Bankası Destek Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Ziraat Bankası 60 ay vadeli kredi başvurusu yaparken sizlerden belge talep edilmemektedir. Başvurunuz onaylandıktan sonra kredinizi almak için istenen belgeleri size en yakın Ziraat Bankası şubesine sunmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası tüketici kredisi çekerken istenen belgeler şöyledir;

  • Ziraat Bankası kredi başvuru formunu
  • Başvuru sahibine ait nüfus cüzdanını, sürücü belgesini yahut da ehliyeti
  • Krediyi alacak kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesini
  • İkameti gösteren ikamet belgesini (Banka müşterisi olan kişilerden bu belgeyi istemeyebilir.) sunmanız gerekmektedir.

Yukarıda saydığımız belgeler kredi türüne göre değişebilir. Ayrıca Ziraat Bankası şubeleri kredi verirken ek belgeler de isteyebilir. İstenen ek belgeleri de banka şubesine bildirmekle yükümlü olduğunuzu unutmayın.

Ziraat Bankası Destek Kredisi Kefil Gerekli mi?

Ziraat Bankası tüketici kredilerinde kefil istememektedir. Ancak bazı tüketicilerin çekeceği kredi tutarının yüksek olması, kredi notunun risk grubu içinde olması ya da çekeceği kredinin türüne göre kefil isteme söz konusu olabilir.  Kefil isteme hakkı Ziraat Bankası tarafından her zaman saklı tutulmaktadır.

Ziraat Bankası Destek Kredisi çekebilmek için öncelikle resmi internet sitesi üzerinden hesaplama araçlarını kullanarak temel bilgileri alabilirsiniz. Daha sonra başvuru yaparak olumlu sonuç çıkan krediler için hemen şubeden paranızı alabilirsiniz.  Taşıt kredilerinde 48 ay, konut kredilerinde ise 180 aya kadar vade yaptırabilirsiniz.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN Bireyselkredi.org

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!