Vakıfbank Destek Kredisi Başvurusu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vakıfbank Destek Kredisi Başvurusu Oranı 2020

Vakıfbank 2020 yılında orta gelirli ve düşük gelirli tüm müşterilerine avantajlı fırsatlarla ihtiyaç kredisi veren bankalar arasındadır. Vakıfbank Destek Kredisi Başvurusu Oranı 2020 yılı için %0.49 olarak uygulanmaktadır. Ancak bu faiz oranı 10 bin TL’ye kadar olan en çok 36 ay vadeli kredilerde uygulanan bir kampanyadır. Ayrıca müşterilerin 10 bin TL’ye kadar çektikleri ihtiyaç kredilerinde ilk 6 ay ödemesiz olarak kullanım hakları olduğunu da belirtelim.

Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi dışında farklı ihtiyaç kredisi paketleri de mevcuttur. Vakıfbank kamu personellerine, özel sektörde çalışan kişilere ya da emekli müşterilerine aylık %1.05 faiz oranlarıyla 60 aya kadar vade yapılabilen ihtiyaç kredisi de sunmaktadır. Müşteriler ödeme seçeneklerini kendileri belirleme hakkına sahiptir. Kredilerinizi aylık eşit taksit tutarı, artan ödeme tutarı, azalan ödeme tutar, 3 ay ertelemesi olan aylık eşit taksit tutarı, 3 ayda bir ödemeli eşi taksit tutarı, son taksiti balon ödemeli ya da değişken taksitli ödeme yapabilirsiniz. Buna ek olarak Vakıfbank’tan maaş alan kamu personelleri 50 bin TL’ye kadar aylık %0.98 faiz oranıyla da ihtiyaç kredisi kullanabilirler.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Vakıfbank Destek Kredisi Başvurusu Oranı 2020 yılında da oldukça avantajlı fırsatlarla sunulmaktadır.  Vakıfbank Bireysel Temelli İhtiyaç Kredisi başvurusunu yaparken Vakıfbank’ın resmi internet sitesi üzerinden talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Kimlik numarası, cep telefonu numarası ve onay kodu girdikten sonra gelir ve çalışma bilgilerini de girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Tüketicilerin Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu kısa mesaj ile de yapılabilmektedir. Bunun için Kredi yazdıktan sonra kimlik numarası ve aylık gelirinizle birlikte 5724 numarasına kısa mesaj olarak gönderdiğinizde de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kredilerin başvurularını Vakıfbank Mobil, Vakıfbank Müşteri Hizmetleri ve en yakın Vakıfbank şubeleri üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bankalar krediyi alabilmek için şubeye başvurmanızı da isteyebilir. Kredi kullanım koşulları banka tarafından şartlara bağlı olarak değiştirilebilmektedir. Bankaya yapılan başvurular değerlendirmeden geçtikten sonra onaylanan kredinizi kolayca çekebilirsiniz.  Vakıfbank ihtiyaç kredisi şartlarını ayrıntılı olarak aşağıda anlattık.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisine Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Vakıfbank ihtiyaç kredisi oranı 2020 yılı boyunca banka tarafından değiştirilebilir. Vakıfbank müşterilerinin belirttiğimiz avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için şu belgeleri sunmanız gerekir;

  • Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvuru formunuzu
  • İkametinizi gösteren resmi belgeyi ya da son 3 ay içinde adınıza düzenlenmiş güncel faturanızı
  • Nüfus cüzdanınıza ya da sürücü belgenize ait fotokopiyi
  • Son aya ait olan maaş bordronuzu
  • Özel sektör çalışanları için SGK dökümünüzü bankaya sunmanız gerekmektedir.
  • Emekli başvuru sahipleri ise maaş cüzdanlarının fotokopisini sunmalıdır.

Değerlendirme aşamasından sonra belirttiğimiz belgeler tüm kullanıcılar için istenen genel belgelerdir. Ancak başvuru yaptığınız Vakıfbank şubesi kişiye bağlı olarak ek belgeler isteyebilir. Şube istenecek belgeleri belirleme konusunda tasarruf yetkisine sahip olacaktır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Çekerken Kefil İsteniyor mu?

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurularına kampanyaların süresi, alınacak tüm ücretleri ya da faiz oranlarını değiştirebilir. Ayrıca Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurularınız için ön şartlar arasında kefil sunmak yoktur. Ancak şube müşterilerden belli durumlarda kefil isteyebiliyor. İstenen kefil sayısını sunarak kredinizi çekebilirsiniz.

Artan taksit şeklinde kredi çekecekseniz banka müşteri gelir tutarını ve skor bilgilerini ayrıntılı olarak değerlendirdikten sonra size dönüş yapmaktadır. Vakıfbank ihtiyaç kredisi oranı için en düşük değerleri sizlere verdik. Bu değerler sizin müşteri portföyünüze göre değişecektir. Bu yüzden Vakıfbank’la iletişime geçerek size özel 2020 yılı faiz oranınızı öğrenebilirsiniz.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN Bireyselkredi.org

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Hayatımda hiç kredi almadım sadece yorum yapmak için yazdım teşekkür ederim.

    Cevapla
Giriş Yap

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!