Tatil Destek Kredisi Nedir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tatil Kredisi Nedir; seyahat, gezi harcamalarınızı ödemek için kullanabileceğiniz bireysel kredi türüdür. Tatil kredisi için herhangi bir teminata gerek duymazsınız. Hayatının en kaliteli zamanlarını iyi deneyimlerle yaşamak için finanse etmenin mantıklı bir çözümüdür.

Tatil Kredi Limiti Nasıl Oluşturulur?

Tatil desteği için çoklu limit akıllı skorlama aracımızdaki kredi puanına göre limit belirlenmektedir. Tatile özel kredi limitini yükseltebilmenin ek yolları da var. Kredim limitini yükseltmek için, hesabına giriş yaparak ek gelir belgeni yükleyebilirsin. Sisteme yüklediğin belgeler incelenir ve çok kısa bir sürede yeni limitini öğrenebilirsin.

Tatil Kredisinin Avantajları

Seyahat planlarını finanse etmenin yollarını arıyorsan, tatilini Kredim’le almak fayda sağlayacaktır. Ayrıca Kredim, turizm çoklu limit onayını oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirir. Üyeliğinin hemen ardından Kredim hesabına çoklu limit tanımlanır ve hemen alışverişe başlayabilirsin. Aylık sabit ödemeler, 30 gün sonra öde ve 36 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanabilirsin.

En Avantajlı Tatil Kredisi

Kredim, bireysel kredi gibi tatil ve diğer kategorilerde sana özel tanımlanan limitin kadar harcama yapmana olanak tanır.

Üstelik faizsiz bireysel kredi avantajları ile “Maaşında Öde ve “30 Gün Sonra Öde” gibi gününde ödeme yaptığında herhangi bir ek ücret ve faiz uygulanmaz.

Avantajlı tatil destek kredini ve diğer bireysel ihtiyaçlarını Kredim ile şimdi al, sonra öde!

Çevrimiçi tatil kredisine başvurarak seyahatini hemen finanse et.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!