Tatil Destek Kredisi Nedir?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tatil Kredisi Nedir; seyahat masraflarını ödemek amacıyla kullanabileceğin bireysel kredi türüdür. Tatil kredisi amacıyla rastgele bir teminata gereksinim duymazsın. Hayatının en eğlenceli zamanlarını iyi deneyimlerle yaşam sürdürmek amacıyla finanse etmenin akıllı bir çözümüdür.

Tatil Kredi Limiti Nasıl Belirlenir?

Tatil desteği amacıyla çoklu limit akıllı skorlama aracımızdaki kredi puanına göre limit belirlenmektedir. Tatile özel kredi limitini yükseltebilmenin ek yolları da var. Kredim limitini arttırmak amacıyla, hesabına giriş yaparak ek gelir belgeni yükleyebilirsin. Sisteme yüklediğin belgeler incelenir ve çok kısa bir sürede yeni limitini öğrenebilirsin.

Tatil Kredisinin Avantajları

Seyahat planlarını finanse etmenin yollarını arıyorsan, tatilini Kredim’le alabilmek yarar sağlayacaktır. Hem de Kredim, turizm çoklu limit onayını olabildiğince süratli bir şekilde gerçekleştirir. Üyeliğinin anında sonrasında Kredim hesabına çoklu limit tariflenir ve anında alışverişe başlayabilirsin. Aylık sabit ödemeler, 30 gün sonra öde ve 36 aya varan taksit seçeneklerinden yararlanabilirsin.

En Avantajlı Tatil Kredisi

Kredim, bireysel kredi gibi tatil ve başka kategorilerde sana özel tariflenen limitin kadar harcama yapmana imkân tanır.

Üstelik faizsiz bireysel kredi üstünlükleri ile “Maaşında Öde ve “30 Gün Sonra Öde” gibi gününde ödeme yaptığında rastgele bir ek ücret ve faiz uygulanmaz.

Avantajlı tatil destek kredini ve başka bireysel greksinimlerini Kredim ile şimdi al, sonra öde!

Çevrimiçi tatil kredisine müracaat ederek seyahatini anında finanse et.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!