Şubeye Gitmeden Online Kredi Veren Bankalar 2020

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Her geçen gün artan bankalar arası rekabet, gelişen teknoloji ile birlikte daha çok tüketicilerin kampanyaların yapılmasına sebep olmaktadır. Finans sektöründe gelişen teknolojilere bağlı olarak şubeye gitmeden online kredi veren bankalar 2020 yılında, sayıları artarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Şubeye gitmeden kolay bir şekilde internet bağlantısı bulunan herhangi bir cihazdan bankanın internet şubesine girerek, kolaylıkla online kredi başvurusu yapabilirsiniz. Üstelik şartları uyan kişilere, kredinin onaylanması halinde, onaylanan krediler doğrudan müşterinin hesabına yatırılmaktadır.

Şubeye Gitmeden Online Kredi Veren Bankalar 2020

Neredeyse tüm bankalar online kredi sistemi ile kredi başvurularını kolay bir şekilde almaktadır. Ancak kredi başvurusu yapmadan önce mutlaka kredinin tüm detayları hakkında bilgi sahibi olmanızı, tavsiye ederiz.

Bunun yanında internetten kredi veren bankalar hakkında araştırma yaparak, kredi kampanyalarını ve bu kampanyaların hangisinin avantajlı olduğunu iyi bir şekilde değerlendirmeniz menfaatinize olacak olacaktır.

Neredeyse tüm bankalar internetten kredi başvurusu imkânı sunuyor olsa da, düşük faizli ve kolay kredi veren bankalar hakkında kısa bilgileri sizinle paylaştık.

Akbank Online Kredi Başvurusu

Türkiye’nin en köklü yerli ve özel bankalarından biri olan Akbank, 60 ay vade ile 20 bin TL’ye kadar online kredi başvurusu yapabileceğiniz kuruluşlardan biridir. Akbank online kredi başvurusu, bankanın internet sitesi üzerinden ya da mobil şube ile yapılabilmektedir.

Bankanın sağlamış olduğu kredi hizmeti ile faiz oranları hakkında özellikle inişli çıkışlı olan bu dönemlerde en güncel bilgiyi, yine bankanın internet şubesinden almanızı tavsiye ederiz.

Garanti Bankası İnternetten Kredi Başvurusu

Türkiye’nin köklü bankalarından biri olan Garanti Bankası da, uzun zamandır online kredi başvurusu alan kuruluşlardan biridir. İnternet başvurularında özel yüzde 1,29 gibi düşük faiz oranlarıyla 60 ay vade seçeneği sunan Garanti Bankası, çekilecek tutara göre faiz oranlarında değişiklik yapmaktadır.

Garanti Bankası online kredi başvurusu, bankanın internet şubesinden ya da cep telefonu uygulamasından kolaylıkla yapılabilir.

Yapı Kredi Online Başvuru

Yapı Kredi Bankası’nda mevcut bir hesabınız bulunuyorsa, 10.000 TL’ye kadar onaylanan kredinizi doğrudan banka hesabınıza alabilirsiniz. Yüzde 1,27 faiz oranıyla internetten kredi başvurusu yapacağınız Yapı Kredi Bankası, kredi çekim tutarının yükselmesi durumunda faiz oranlarını aşağı çekmektedir.

Mobil ve internet bankacılığı üzerinden yapacağınız kredi başvurularının güncel faiz oranlarını ve diğer kampanya detaylarını dikkatli bir şekilde inceleyerek, kredi başvurusu yapmanızı tavsiye ederiz.

QNB Finansbank

İnternet üzerinden kredi başvurusu alan bankalardan biri de, Türkiye bankacılık sektöründe köklü değişikliklere imza atmış Finansbank olmaktadır. Hem Finansbank’ın kendi internet şubesi üzerinden hem de yine bu bankanın dijital bankacılık kanallarından biri olan enpara ile online kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi notunuzu bağlı olarak 70 bin TL’ye kadar kredi çekebileceğimiz Finansbank, 60 aya kadar düşük faizlerle vade imkânı sunmaktadır.

Ziraat Bankası

Şubeye gitmeden online kredi veren bankalar 2020 listemizde, devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası daha düşük faiz oranları ile dikkat çekmektedir. 60 aya kadar vade seçeneği açılan Ziraat Bankası, yüzde 1,12 ile başlayan faiz oranlarıyla online kredi başvurusu almaktadır.

Kredi tutarına göre onaylanan krediyi banka hesabına yatıran Ziraat Bankası, yüksek sıralarda ise internetten yapılan başvuruları sadece ön başvuru olarak kabul etmektedir.

CEPTETEB Şubeye Gitmeden İhtiyaç Kredisi

Denizbank’ın dijital bankacılık ürünlerinden biri olan CEPTETEB, teknolojinin getirdiğini yemekleri müşterilerine en iyi şekilde yansıtan uygulamalardan biridir. Bunlardan biri de şubeye gitmeden internetten kredi başvurusu yapılmasına imkân vermesidir.

Daha çok mobil bankacılık sistemi üzerine kurulu olan CEPTETEB, düşük faiz oranları ile kredi imkânı sağlamaktadır. 60 aya kadar vade sağlayan dijital bankacılık platformu, yüzde 0.94 gibi oldukça cazip faiz teklifleri sunmaktadır.

Odeabank Nakit Hazır Kredisi

Faiz oranları diğer bankalara göre biraz yüksek olsa da, Odeabank kolay kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren birçok büyük bankanın kredi notu sebebiyle kredi sağlamadığı kişilere, Odeabank verdiği krediler ile adından söz ettirmiştir.

Elbette bunun için kredi notunun dip seviyede olmaması gerekir. Yüzde 1,59 faiz oranları ile 60 ay vade üst sınırına kadar, Odeabank online kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Online Hızlı Kredi Başvurusu

İnternet hızında kredi sloganı ile internet ve mobil bankacılığı üzerinden kredi başvurusu kabul eden Vakıfbank, 60 aya kadar vade seçenekleri ve yüzde 1,12 ile başlayan faiz oranlarıyla kredi vermektedir.

Özellikle kredi notu yeterli gelenlerin kolaylıkla kredi alabilecekleri Vakıfbank, sunduğu farklı kampanyalar ile de tüketicilerin dikkatini çekmektedir.

Dijital Deniz Denizbank Kredi Başvurusu

Yüzde 1,59 faiz oranlarıyla 60 ay vade imkânı sunan Denizbank, dijital bankacılık konusunda önemli adımlar atmış finans kuruluşları arasındadır. Şubeye gitmeden internetten kredi veren bankalar 2020 listemizde kolay kredi veren bankalardan biri olan Denizbank, hesap sahibi olan müşterilerinin hesabına kredi onaylanması durumunda parayı doğrudan yatırılmaktadır.

Türkiye İş Bankası Dijital Kredi Başvurusu

Yapacağınız 25 bin TL’ye kadar internetten kredi başvurusu Türkiye İş Bankası, cumhuriyet döneminde kurulmuş ülkemizin en köklü bankaları arasında yer almaktadır. Diğer bankalar gibi 60 ay vade seçeneği sunan Türkiye İş Bankası, yüzde 1,05 gibi düşük faiz oranları ile kredi çekebileceğiniz bankalardan biridir.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 Yorum

  1. Her geçen gün artan bankalar arası rekabet, gelişen teknoloji ile birlikte daha çok tüketicilerin kampanyaların yapılması çok iyi oldu bireysel kredi hayat kurtarıyor.

    Cevapla
  2. Şubeye gitmeden kredi çok yardımcı oldu çok beğendim site guzel

    Cevapla
Giriş Yap

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!