Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bankalar arası rekabet, banka kuruluşlarının çeşitli kampanyalar düzenlemesine neden olmaktadır. Mevcut müşterilerini korumak ve yeni müşteriler kazanmak isteyen bankalar, kişilerin kredi notuna göre gelir belgesiz kredi vermeye başlamıştır. Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2020 listemizde yer verdiğimiz kuruluşlar, daha çok kredi şartları kolay bankalar olarak öne çıkmaktadır.

Yasal olarak 60 ay vadenin üzerine çıkılamadığı için, listemizde yer alan tüm bankalar, en fazla 60 ay vade seçeneği sunmaktadır. Çeşitli üst limitler ve kredi faiz oranları ile kredi notunuzu yüksek olması durumunda, bu bankalardan gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz.

Listemizde yer alan bankaların tamamından kredi başvurunuzu, fiziki şubelerden yapabileceğiniz gibi internet ve mobil bankacılık üzerinden de yapabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020 Listesi

TEB Gelir Belgesiz Kredi

Kredi notuna bağlı olarak 30.000 TL üstü limitle kredi imkânı sağlayan Türkiye ekonomi bankası, maksimum 60 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır.

Çekeceğiniz kredinin vadesine bağlı olarak değişmekle birlikte Türkiye ekonomi bankası, yüze 1,60 faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Faiz oranı biraz yüksek gibi gelse de, bu oran daha çok uzun vade seçenekleri için geçerlidir. Kredi notu çok yüksek olan kişilerin vade sayısını az tutması halinde, daha düşük faizlerle kredi çekmesi mümkün olmaktadır.

Akbank

Kredi notunuz yüksekse, acil nakit ihtiyaçlarınıza Akbank’tan 40 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz. 60 ayı üst vade limitine kadar taksitlerle kredi çekebilir olsanız da, banka genellikle 48 ay vade yapmaktadır.

Yüzde 1,45 faiz oranı ile kredi notu yüksek olanlardan genellikle gelir belgesi talep etmeyen Akbank, müşterinin bankadaki konumuna göre bazı başvurularda kredi tahsis ücreti almamaktadır.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Türkiye’de faaliyet gösteren büyük bankalarla rekabet etmek için kolay kredi veren bankalar arasında da bulunan Burgan Bank, listemizde yer alan diğer bankalar gibi aralarındaki rekabeti korumak ve daha ileri adımlar atabilmek için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir.

Kredi notu yüksek olanların 60 bin TL’ye kadar kredi çekebilecekleri Burgan Bank, yüzde 1,49 faiz oranı ile kredi vermektedir ve 60 ay taksit yapmaktadır.

Şekerbank

100 bin TL’ye kadar gelir belgesiz kredi veren bankalar 2020 listemizde yer alan Şekerbank, aynı zamanda ertelemeli kredileri ile de dikkat çekmektedir.

60 ay vade seçeneği sunan Şekerbank tarafından tanımlanan bu üst limit, kredi notu en yüksek seviyede olan müşteriler için geçerlidir. Banka son zamanlarda yaptığı kampanyalarla dikkat çekmekte olup, kredi şartlarını her geçen gün daha kolay hale getirmektedir.

Odeabank Nakit Hazır Kredisi

60 ay vade ile 50.000 TL’ye kadar kredi notu yüksek olanların gelir belgesiz kredi çekebilecekleri Odeabank, sektörde rakipleri ile mücadele ederek rekabet ortamında tutunabilmek için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir.

Çekeceğiniz kredinin miktarına ve vade tutarına göre 0.99 ile başlayan faiz oranlarıyla kredi veren Odeabank, bazı durumlarda kefil istemektedir.

Aktifbank

40.000 TL için “kredi notunuzu dert etmeyin” kampanyası düzenlemiş olan Aktifbank, yüzde 1,89 faiz oranı ile kredi vermektedir.

Her ne kadar bankanın sloganı kredi notuna atıfta bulunsa da, kredi notu çok düşük olan kişilerin doğal olarak kredi çekmeleri daha zordur.

FibaBanka

Farklı dönemlerde yapmış olduğu uygun faiz oranları ve masrafsız kredi kampanyaları ile dikkat çeken FibaBanka, gelir belgesiz kredi veren bankalar 2020 listemizde, yüzde 1,08’den başlayan faiz oranları ile kredi imkânı sunmaktadır.

Vermiş olduğu kredileri 60 aylık üst vade sınırı ile tanımlayan bir banka olsa da, genellikle 48 ay vade seçeneğini kullanmaktadır.

Ev Hanımları Gelir Belgesiz Kredi Alabilir mi?

Gelir belgesiz kredi denildiğinde akla ilk gelen kesimlerden biri, ev hanımları olmaktadır.

Bankalar ev hanımlarına kredi verme konusunda biraz uzak davransa da, şayet ipotek gösterilmesi ya da çok sağlam kefiller bulunması durumunda verilecek teminatlara göre düşük miktarlarda da olsa ev hanımlarına kredi imkânı sunulmaktadır. Özellikle ipotek gösterebilen ev hanımları, rahat bir şekilde gösterecekleri ipoteğin karşılığı olarak bankalardan kredi çekebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!