Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2020 Listesi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bankaların kendi aralarında olan rekabet, yeni müşteriler edinmek istemeleri ile birlikte farklı kampanyaların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu kampanyalardan biri de borç kapatma kredisidir.

Borç kapatma kredisi veren bankalar 2020 listesinde, tüm borçlarınızı tek çatı altında toplamanıza imkân veren bankalara yer verdik. Hemen hemen tüm bankalar borç transfer kredisi veriyor olsa da, biz daha çok düşük faizle kolay kredi veren bankaları sizlerle paylaştık.

Borç Kapatma Kredisi Nedir? Hangi Borçları Kapsar?

Borç transfer kredisi veren bankalar 2020 listesine geçmeden önce, borç kapatma kredisinin ne olduğuna bakalım. Bu kredi hakkında fazla detaya sahip olmayanlar için kısaca değinecek olursak, borç kapatma kredisi başvuru yaptığınız bankanın onaylaması durumunda diğer bankalara olan farklı borçlarınızı doğrudan o bankanın hesabına göndererek borcunuzu kapatması şeklinde verilen kredidir.

Bu kredinin temel amacı farklı bankalara borcu olan kişilerin birçok banka ile uğraşıp geri ödeme zorluğu yaşaması yerine, tüm borçlarını başka bir banka çatısı altında toplayarak daha uygun ödeme koşulları ve geri ödeme riskini en aza indirerek çekeceği kredilerdir.

Bu kredi kapsamında ihtiyaç kredileri, kredi kartı borçları ve araç kredileri gibi tüm kredi borçlarınızı tek bankada toplayabilirsiniz. Borç transfer kredisi veren bankalar, kredi talebinde bulunan müşterilerine doğrudan nakit vermek yerine müşterinin bankalara olan borçlarını bizzat ödeyerek kapatmaktadır. Yani bankaların çoğunda böyle verip kredi onaylanmış olsa bile, elinize nakit para geçmesi fazla söz konusu değildir.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2020

Finansbank

Uygun faiz oranlarıyla 120 bin TL’ye kadar borç transfer kredisi veren Finansbank, tüm bankacılık kanalları ile kredi başvurusunu almaktadır. Günün şartlarına göre kredi faiz oranlarını sıklıkla güncelleyen Finansbank borç transfer kredisi faiz oranları için, mutlaka krediyi çekeceğiniz gün bankanın güncel faiz oranlarına bakmanızı tavsiye ederiz.

Finansbank kişinin gelir durumuna göre 60 aya kadar transfer kredisi vermektedir. Ancak taşıt ve konut kredileri için verilecek borç kapatma kredilerinde, bu kredilerin yasal vade üst sınırı uygulanmaktadır.

Şekerbank

100.000 TL borç kapatma kredisi en fazla 100.000 TL borç transfer kredisi çekebileceğiniz Şekerbank, yüzde 1,39 faiz oranı ile kredi imkânı sunmaktadır. Minimum 3 ay ve maksimum 60 ay vade seçeneği ile kredi veren Şekerbank, çekilecek kredinin binde 5 oranında kredi tahsis ücreti almaktadır.

Bankanın en güncel faiz oranları için, kredi çekeceğiniz zaman faizler hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz.

ING Bank Borç Transfer Kredisi 2020 Kampanyası

Kolay kredi veren bankalar arasında bulunan ING Bank, yine borç transfer kredisi içinde tüketicilere kolaylık sağlayan bankalardan biridir. Üstelik bankanın faiz oranlarının çekilecek kredinin miktarı ve vade seçeneğine göre yüzde 0,99 gibi düşük oranlardan başlaması ING Bank’ın tüketiciler tarafından tercih edilmesine neden olmaktadır.

Bankanın faiz oranı minimum 0,99 ile başlıyor olsa da, kredi notunuz da faiz oranlarının artması ya da düşmesine sebep olmaktadır. Buna göre banka 2,59 faiz oranına kadar, artırım yapmaktadır.

Aktifbank Borç Birleştirme Kredisi

Özellikle emekliler için yaptığı kampanyalarla dikkat çeken Aktifbank, borç kapatma kredisi veren bankalar 2020 listemizde, emeklilere uygun faiz oranları ile borç birleştirme kredisi vermektedir.

Emekli olmayan müşterilere de borç birleştirme kredisi veren Aktifbank, kredi notu, kredi tutarı ve vade miktarına göre 1,12 ile 1,98 arasında ki faiz oranlarıyla 60 aya kadar kredi imkânı sunmaktadır.

Akbank Borç Toplama Kredisi

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Akbank, tüm kredi çeşitlerinde olduğu gibi borç toplama kredisi veren bankalar arasında da sağladığı kolaylıklarla dikkat çekmektedir.

Kredi kartı ve tüm kredileri için borç transfer kredisi imkânı sunan Akbank, 60 ay vade seçeneği ile 1,40 faiz oranlarıyla kredi çekebileceğiniz bankalardan biridir.

Denizbank Emeklilere Özel Borç Kapatma Kredisi

Normal müşterilerine de borç kapatma kredisi veren Denizbank, özellik ve emekli kişilere daha kolay şartlarda kredi imkânı sunmaktadır. Emeklinin kredi notuna göre 100.000 TL’ye kadar borç transfer kredisi veren Denizbank, emekliler için faiz oranlarını da, oldukça makul seviyede tutmaktadır.

0,99 faiz oranıyla 60 ay vade seçeneği sunan Denizbank kredi başvurusu için bankanın fiziki şubesini kullanabileceğiniz gibi, internet ve mobil bankacılık şubelerini de kullanabilirsiniz.

Borç kapatma kredisi veren bankalar 2020 listemizdeki kuruluşlar, başvuru sahibinin kredi notu ve gelir durumuna göre kredi miktarında değişiklik yapmaktadır. Aynı zamanda yine bunlara bağlı olarak kefil ve gelir belgesi gibi farklı teminatlar sunmanız gerekebilir.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN Bireyselkredi.org

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 15 Kasım 2020, 18:35

    Borç kapatma kredileri sahada hızlandırılmalı bence

    Cevapla
Giriş Yap

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!