Faizsiz Alışveriş Kredisi Nasıl Alınır?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Faizsiz alışveriş kredisi ile neler satın alabiliriz? Kredim faizsiz alışveriş kredi limitleri nedir?

Fazla olan alışverişler için mağazaya gitmeden önce, seçeneklerinizi online olarak araştırmak iyi bir fikirdir. Böylece fiyat seçeneklerini, ürünlerin performans ve diğer özelliklerinin karşılaştırmasını en az çabayla gerçekleştirebilirsiniz.

Online araştırma kalite ve özellikleri incelemek istediğinizde, zamandan da epey tasarruf sağlar. Aynı zamanda, fiyat karşılaştırması konusunda da her detayı incelemeniz kolaylaşır.

En düşük fiyatlı veya en yüksek müşteri memnuniyetine hakimtelefon hangisi? Görünümlerini ve konforlarını korurken en uzun süre dayanan mobilya markaları hangileri? Sosyal medya ve ofis uygulamaları için bir dizüstü bilgisayar istiyorsam, bu bilgisayar video izlemek ve oyun oynamak için alınan dizüstü bilgisayardan farklı mı? gibi birçok soruya yanıt ararsınız.

İşte tam bu noktada Kredim ihtiyaçlarınız için size ödeme noktasında büyük avantajlar sağlıyor.

Alışverişinize Özel Kredi 

Satın almanız gereken önemli şeyleri, çoğu zaman ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Fakat bazen eski cihazlarınızı değiştirmek için limitler tükenebilir. Özellikle, Kredim’in Kredi Kartı Limitin Düşmeden Öde seçeneği bu anlarda kurtarıcınız olabilir.

Siz ihtiyacınıza Odaklanın, Alışveriş Krediniz Kredim Yanınızda!

Alışveriş için faizsiz kredi, ihtiyacınız olan herhangi bir şeyi satın almanıza imkân tanıyan harika bir kurtarıcıdır. Geleneksel bankacılıkta kredinizin en kısa sürede onaylanması ve anında krediyi hesaba tanımlama müşteriye verilen en değerli hizmetlerdir. Ama artık Kredim de bu işler eskisinden daha kolay.

Şimdi Al, Sonra Öde sistemi Kredim, Türkiye’de ilk kez dijital alışveriş kredisini kullanıcıları ile buluşturdu.

Kredim’in, farklı sektörlerde tanımladığı limitlerle, faizsiz alışveriş kredisi geleneksel bankacılıktan farklı şekilde çalışır. Böylece anında kredi onayı gerçekçi ve esnek geri ödeme seçenekleri, daha az doğrulama protokolleri ve hiçbir gizli masraf gerektirmemesi ile alışverişlerinizde harika çözümler sunar.

Kredim ile 30 Gün Sonra Öde ve Maaşında Öde gibi seçeneklerle faiz ödemezsin. Unutma faiz ödememek için gününde ödeme yapmalısın.

Faizsiz alışveriş kredisinde parayı nasıl harcayacağınız konusunda herhangi bir sınır yoktur. Size özel belirlenen limitleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Risk değerlendirmesi yapılarak size uygun limitler belirlenir ve alışveriş kredisi tutarı hesabınıza anında tanımlanır.  Sistem kredi, kredi kartı ve mevcut gelir bilgilerinize güvenerek akıllı skorlama yapar.

Alışveriş kredisi teminatsızdır yani krediyi güvence altına almak için sizden evinizi veya otomobilinizi teminat olarak göstermeniz beklenmez.

Faizsiz Alışveriş Kredisi Nasıl Kullanılır? 

Kredim’de, faizsiz alışveriş kredileri için belirli sektörlerde limit tanımlanır. Limitler, akıllı skorlama özelliği sayesinde belirlenmektedir. Sektörel olarak limitler belirlendiğinden her kategoride farklı bir limit görebilirsiniz. Alışveriş kredisi için tanımlanan limiti kredim sanal numaralı ile kullanabilirsiniz, banka hesabınıza aktarılmamaktadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!