Banka Hesabı Olmadan Kredi Almak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir banka hesabı borç verme noktasında en büyük oyuncudur. Kredi gerçekleştiren kurumlara finansal durumun ile ilgili bilgi verir. Kredi sağlayıcıları, ödünç aldığın parayı geri ödeyip ödeyemeyeceğini anlamaya çalışırken, genelde bir başvuranın banka hesabına bulmacanın bir parçası olarak bakar.

Bu amaçla bireysel kredi müracaatsunda yer alır iken müracaat sahipleri amacıyla bir banka hesabına sahip olmak bir koşuldur.

“Maaşında Öde”, “30 Gün Sonra Öde” gibi ödeme sözüne dayalı olarak limit tarifleyen Kredim, banka hesabını ön planda tutmadan müracaatını değerlendirebilir. Bu değerleme, sağlayacağın verilere göre limitini mühim ölçüde etkileyecektir.

Banka Hesabı Olmadan Kredi Almak

Akıllı Kredi Skorlama

Çoğu kredi ürününde bulunduğu gibi katagorilerin kredi geçmişine, gelire ve bir dizi diğer faktöre bağlı olarak değişecektir. Kredi puanını akıllı skorlama aracımız ile derhal öğrenebilir ve limitini derhal sistemde görebilirsin. Skorlama aracımızın senden edindiği bilgiler, bizim amacıyla çok değerli. Kredim skorlama aracı, limit tanımlamasında mühim bir tesire sahiptir fakat ek belgeler ile limitini artırma alternatifin de var. Unutma! limit artırma talebin Kredim doğrulusunda belirli koşulların sağlanması ve finansal durumunun değerlendirilmesine göre belirlenmektedir.

Maaşını Alınca Öde, Faiz Ödeme

“Maaşında Öde” alternatifi ile faizsiz ve ek prosedür ücreti olmadan greksinimlerini karşılayabilirsin. Kredim “Maaşında Öde” alternatifi amacıyla maaş hesabınının bağlı bulunduğu kart bilgilerini sisteme kaydetmen gerekmektedir. Kullandığın tutarın geri ödemesi tek seferde maksimum 29 gün içersinde gerçekleşir. Gününde ödeme yapıldığında faizin uygulanmadığı bu seçenekte prosedür ücreti yok.

Dilersen 36 Aya Varan Taksitle Öde

“Maaşında Öde” alternatifi, greksinimlerini karşılama noktasında ilgini çekmediyse “36 Aya Varan Taksitle Öde” sekmesini kullanabilirsin. Birçok sektörde kullanabileceğin bu limit ile avantajlı oranlarla 36 aya varan taksitli ödeme imkânı Kredim’de.

Kredim, kullanıcıların gereksinimlerini karşılarken bütçesini rahatlatan avantajlı taksit seçenekleri sunar. Taksit adedi ve faiz oranları üye iş yerine göre değişiklik gösterir.

Kredi Kartına Ek Limit Tanımla

İhtiyaçlarını karşılarken limitlerin sana yetersiz gelebilir. Kredim greksinimlerini erteleme ve tek limite bağlı kalma diye çoklu limit özelliğini geliştirdi. Çoklu limit yardımıyla alışverişlerinde limite takılma. Kredim sistemine kredi kartını bağla, çoklu limitini öğren ve alışverişini yap; kendi ritminde öde.

Her sektöre özel limit ile harcamalarını yönetmen daha kolay. Eğitim, moda, turizm, e-ticaret, büro malzemeleri, sıhhat ve sigorta sektörlerinde çoklu limitini istediğin gibi kullanabilirsin. Turizm amacıyla yapacağın çoklu limit tüketiminde diğer sektörlerde tespit edilen tutarı etkilemez. Limitini arttırmak amacıyla ek belgeler ile talepte bulunabilirsin.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!