Kuveyt Türk Konut Kredisi Hesaplama Faiz Oranları

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuveyt Türk Konut Kredisi Hesaplama Faiz Oranları

Faizsiz kredi veren katılımcı bankalardan Kuveyt Türk ile iletişime geçerek 120 aya varan vadeler ve çok uygun kar paylaşım oranları ile kredi kullanabilirsiniz. Kuveyt Türk’te krediler “Düzensiz ödeme, Kentsel dönüşüm, 2D finansman, konut kredilerinin sözleşmeli finansmanı” gibi birçok alanda verilmektedir. Gayrimenkul işlemlerinde, konutların enerji performansı A sınıfı evlerin değerleme değerinin % 90’ı kadardır. B sınıfı konutların değerleme değerinin % 85’i; Diğer enerji sınıfı evlerin % 80’i finanse edilmektedir.

 

Kuveyt Türk Konut Kredisi Faiz Oranları

60 ay sonunda yüzde 1,14 – Aylık ödeme: 2.310,26 TL

120 ay sonunda% 1,14 – Aylık ödeme tutarı: 1,533,48 TL

Kuveyt Türk Konut Kredisi Koşulları

 • 18 yaşını doldurmuş olmanız gereklidir.
 • Daha önceki kredi çalışmalarınız genellikle sorunsuz olmalı
 • Gelirinizi resmi olarak belgelendirebiliyor olmalısınız.
 • Eğer bir ipotek verecekseniz, eşinizin rızasını yazılı olarak bankaya vermeniz gerekir.
 • Alacağınız konutun tapuda “mesken” olarak geçmesi
 • Yapı kullanma izin belgesi yani konutun iskanı alınmış olması

Kuveyt Türk Konut Kredisi Hesaplama Tablosu

Kredi tablosu ve kullanacağınız dönem için hesaplama tablosunda https://www.kuveytturk.com.tr/hesaplama-araclari veya https://www.kuveytturk.com.tr/ adresini ziyaret ederek hesaplamalar yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Konut Kredisi Hesaplayıcısı

Kuveyt Türk Mortgage Sabit Ödeme Finansmanı “Aylık ödemelerimin her ay aynı olmasına izin ver, ne ödeyeceğime emin olun” diyen Kuveyt Türk, Kuveyt Türk’ün avantajlı dünyasına müşterileri için sabit taksitli finansman ile giriyor.

Kuveyt Türk Konut Kredisi Düzensiz Ödemeli Finansman

Hangi ay için ne kadar ödeme yapacağını belirlemek isteyen Kuveyt Türk müşterileri için düzensiz ödeme konutları için özel fon. Bu fonlama ile ödemelerinizi dilediğiniz gibi azaltabilir, artırabilir veya ara ödemeler yapabilirsiniz; Ayrıca kendi taksit planınızı da oluşturabilirsiniz.

Kuveyt Türk Konut Kredisi Gurbetten Sılaya Gayrimenkul Finansmanı

Gelirleri döviz cinsinden olan yabancı bir ülkede yaşayan Türk vatandaşları ile karşılık listesinde yer alan yabancı ülke vatandaşları, kısaca yurtdışında yaşayanlar finansmandan yararlanabilir. Yurt dışında ikamet eden Türk vatandaşları sadece TL olarak, mütekabiliyet listesinde bulunan yabancı uyruklular TL ve döviz cinsinden kredi alabilirler.

Kuveyt Türk Konut Kredisi Kentsel Dönüşüm Finansmanı

Dönüşümle ilgili 6306 sayılı Kanun kapsamında başlatılan çalışmalar için gerekli mali desteği sağlamak amacıyla oluşturulan bir tür finansman olarak “afet riskli alanların dönüşümü” çerçevesinde Türkiye’de kentsel dönüşümün finansmanı sağlanmaktadır. Mevcut yasa uyarınca, afetler olsun ya da olmasın, mülkün yaşamını ve güvenliğini tehdit eden mevcut her bir konum, kentsel dönüşüm bağlamında değerlendirilmektedir. Mevcut yasa uyarınca, ilk olarak bölgelerdeki mevcut yapıların yıkılması ve ülkemiz genelinde deprem riskine yönelik öncelikli konutların imha edilmesi ve sismik düzenlemelere uygun olarak modern yapılar yapılması planlanmaktadır. Risk altındaki inşaat raporunu alan kentsel dönüşüm alanındaki binalar, proje tasarım sürecinde yasa uyarınca BSMV’den muaf tutulacaktır. Ticari ipotek ve ticari işlemler kapsamında değerlendirilen konut kredileri ile sağlanan konut inşaatı ve güçlendirilmesi kredileri RUSF’dan muaf tutulacaktır. Yapılarını kredi kullanarak veya başka bir yerde ev / işyeri satın alarak risk altında tutmak istemeyen hak sahipleri, bağımsız bölüm başına 125.000 TL’ye kadar kullandıkları kredide aşağıdaki avantajlardan yararlanabilirler (maksimum 625.000). İşyerinde yıllık % 4 (aylık % 0.33) ve aylık % 3 (aylık % 0.25) kârdan yararlanmaktadır.

Kuveyt Türk Konut Kredisi Arsa-Ofis Finansmanı

Yatırım amaçlı arazi satın almak istiyor musunuz? Yeni bir mağazamı alacaksınız? Yoksa daha ucuz bir ofis mi buldunuz? Arazi / ofis finansmanı 60 aya kadar olan vadelerde müşteriler için hizmetinizdedir. Arazi / İşletme Finansı’ndan yararlanmak için en yakın şubeye gidebilir veya 444 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Kuveyt Türk Konut Kredisi 2B Finansmanı

2B yasadan yararlanmak istiyorsanız, Kuveyt Türk 2B Finans tam size göre. Arazinizi önceden alarak, 400 metrekareye kadar adil fiyattan % 60 ve 400 metrekarede peşin % 44 indirimden faydalanabilir ve ödemelerinizi birkaç taksitte yapabilirsiniz.

 • Ürünler ve hizmetler hakkında detaylı bilgi için en yakın acentemize gidebilir veya 444 0 123 Kuveyt Türk Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.
 • Akreditasyon sertifikası olan herkes başvurabilir.
 • Finansmanlı 2B arazinin satın alınması durumunda, 400 metrekareye kadar gerçeğe uygun değerde % 60, 400 metrekareden fazla erken satın alma için % 44 indirim.
 • 120 aya kadar vade
 • Uygun fonlama oranları
 • Arazi değerinin % 100’üne kadar finansman kullanma imkanı
 • Bütçenize uyarlanmış ödeme seçenekleri (ödemesiz dönem, üç aylık aylık ödeme seçenekleri vb.)

Kuveyt Türk Konut Kredisi Anlaşmalı Konut Projeleri

Devam eden ve tamamlanan inşaat projeleri (DİP / BİP): Şirketler tarafından gerekli koşullar yerine getirildiğinde (% 85’ten az) veya tamamlandığında (% 85 veya daha fazla) alt yüklenicinin satışlarını hızlandırarak taşeronun satışını desteklemeyi amaçlamaktadır.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN Bireyselkredi.org

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!