Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank hem bireysel müşterileri hem kobi müşterileri hem de müşterisi olmayan tüketiciler için ihtiyaç kredileri vermektedir.  Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak çok uygun faiz oranlarıyla hemen kredinizi çekebilirsiniz.  İhtiyaç krediniz size özel ödeme planı ve ödeme koşullarıyla verilmektedir.  Kredi başvurusu için ister dijital kanalları kullanabilir isterseniz de şubeye giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Cebimde Kredi başvurusu için 55 bin TL’ye kadar kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank internet sitesi üzerinden verilen farklı ihtiyaç kredisi türlerini de inceleyebilirsiniz. Hiç şubeye gitmeden Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunu nasıl yapacağınızı sizlere anlatacağız.  Ön onaylı ihtiyaç kredisini sizlere belirttiğimiz şekilde kolayca çekebilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Cebimde Kredi başvurusu için cep telefonunuzdan kısa mesaj gönderebilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra Kredim yazdıktan hemen sonra T.C. kimlik numaranızı da yazarak 3280’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Yapılacak değerlendirmenin ardından 5 dakika gibi kısa bir sürede kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Bunun yanında Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu için internet bankacılığını da kullanabilirsiniz. Denizbank internet bankacılığı üzerinden ön onaylı ihtiyaç kredisine kolayca başvuru yapabilirsiniz. Sizler için belirlenen limitte ön onaylı olarak bekleyen kredinizi hafta içi ya da hafta sonu 09.00 ile 21.00 saatleri arasından internet bankacılığına girerek kullanabilirsiniz.

Cep telefonuz üzerinden en fazla 55 bin TL tutarında gerçekleştirebileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusu 60 aya kadar taksitlendirilebilmektedir. Başvuru gerçekleştirdikten sonra olumlu sonuçlandığında kullanabileceğiniz üst kredi limiti ve vade durumu kısa mesaj olarak sizlere gelir. Buradan sonra Denizbank İnternet Bankacılığı ya da size  en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Evraklar

Denizbank İhtiyaç Kredisi başvurusu için bir belge sunmanıza gerek yoktur. Krediniz onaylandıktan sonra size en yakın Denizbank şubesine giderek nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi ile kredinizi alabilirsiniz. Denizbank müşterisi olmayan kişilerden farklı belgeler banka yönetimi tarafından istenebilir.

Onaylanan krediler için Denizbank ek belge ya da  kefil istememektedir. Ancak duruma bağlı olarak istenecek belge, kredi kullanımının son kararı gibi olaylar banka tarafından tüketiciye bildirilmektedir.  İhtiyaç kredisi faiz oranları kişisel olarak değişebilmektedir. Tüketicilerin kredi notu kredi faiz oranını belirleyicidir. Tüketicilerin diğer bankalardan kullandığı krediler ya da mevcut risk durumu kredinin onayında ve faiz oranlarının belirlenmesinde temel etmenlerdir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi başvurusu yaptıktan sonra krediyi aldığınız gün içinde iptal etme hakkınız vardır.  Aynı gün iptal edilmeyen krediler için de vadesinden önce kapatılan kredilerde uygulanan mevzuat uygulanacaktır.

Denizbank İhtiyaç Kredisinde Aylık Ödeme Ne Kadar Olur?

Denizbank İhtiyaç Kredisi kullanırken banka bir defa olacak şekilde kredi tahsis ücretini sabit olarak tüm ihtiyaç kredilerinden almaktadır. 10 bin TL kredi çekecekler için bu tutar 50 TL olarak alınmaktadır. Ayrıca Denizbank sigortayla birlikte vergi ücretlendirmesini de kullanıcılardan tahsis etmektedir.

Denizbank ihtiyaç kredisinin aylık ödeme tutarı; toplam kredi tutarı, vade sayısı ve kredi faiz oranına göre değişiklik gösterecektir. Denizbank tarafından 1.84 aylık faiz oranı ile 10 bin TL üzerinden yapılmış kredide aylık olarak ödenecek tutar 12 ay için 957 TL,  24 ay için 541 TL, 36 ay için 405 TL, 48 ay için 339 TL, 60 ay için 302 TL şeklinde belirlenmiştir. Krediyi alan tüketiciler aylık taksit tutarını, erteleme durumlarını, erken kapama seçeneklerini Denizbank müşteri hizmetleri ya da Denizbank şubelerinden öğrenebilirler. İhtiyacınız varsa sizler de Denizbank üzerinden kolayca ihtiyaç kredilerine başvurabilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Deniz bank ihtiyaç kredisi almıştım hem banka çok yardımcı oldu hemde ihtiyacımı karşıladım denizbank çok yardımcı oldu tavsiyede ederim.

    Cevapla
Giriş Yap

İhtiyaç Kredisi, Taşıt Kredisi, Konut Kredisi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!